Halı Yıkama

HALI YIKAMA

Halı yıkama Antalya da sektöründe en modern ve en yenilikçi halı yıkama fabrikasıdır.Antalya genelinde Muratpaşa, Konyaaltı, Kepez ve Lara bölgelerine halı yıkama sektöründe hizmet vermekteyiz.Antalya halı yıkama fabrikaları içerisinde yıllardan beri profesyonel ekip ve ekipmanımızla Antalya da halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

Halı yıkama fabrikası olduğunu söyleyip olmayan yüzlerce firma var ve bunlar kanal kenarı , dükkanda , oto yıkamacıda yıkanarak hem halınız , hemde sağlığınızı risk altına almayın. Halılarınız zamanla kir toz ve bakteri oluşur ve bunlar profesyonel olmayan firmaların uyguladığı yıkama işlemlerle temizlenmez.

Toz alma ve dezenfekten işlemi gerektirir.Bade halı yıkama halılarınızı önce leke kontrolünden geçer ve sonra toz alma makinesinde titreşimle yüksek çırpma sistemiyle tozlardan arındırılır.  Otomatik makineye giren halılar ultraviole ışın ve ozonla hazırlanan uygun halı yıkama solüsyonları ve yumuşatıcıyla derinlemesine temizlenir.

1. SİPARİŞ AŞAMASI; halılarınızı adresinizden makbuz karşılığı teslim alınır.

2. AYIRMA İŞLEMİ; fabrikamıza gelen halılar ilk önce ölçülür ve cinslerine göre ayrılır.

3.TOZ ALMA İŞLEMİ; halılar toz alama makinesinden geçirilerek toz kum gibi maddelerden temizlenir.eğer bu işlem yapılmazsa halı yıkamaya girdiğinde dibindeki toz suyla karışınca çamura dönüşür ve çok zor ayrışır.

4.DEZENFEKTE İŞLEMİ;dezenfekte işlemine alınan halılar bizlerin gözle göremediğimiz mikroorganizmalar dan arındırılır.

5.OTOMATİK BAND SİSTEMİNDE EL DEĞMEDEN HALI YIKAMA;halılar bu aşamada mikroorganizmalara karşı ve lekeleri çıkara bilecek etkili şampuanlarla elektronik fırçalarla halının önü ve arkası hassas fırçalarla yıkanır ve yıkama işleminden sonra leke kontrolu yapılır.

6.SANTRİFÜJ AŞAMASI;bu aşamada ise halılar uygun devirde sıkılarak halılar hiçbir şekilde zarar görmez.bu şekilde halının üzerindeki suyun yüzde doksan beş suyundan arındırılır.

7.KURUTMA İŞLEMİ;bu aşamada ise halılar kapalı kurutma bölümüne alınarak kurumaya bırakılıyor.

8.KABARTMA İŞLEMİ VE PAKETLEME; alerjiye hassas olan müşterilerimiz için halılar kabartılır ve poşetlenip sizlere ulaştırılır.

TEMİZLİKTE MÜKEMMEL SONUÇ...